Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

Reference známých osobností

Přemýšlíte, zda vyzkoušet sérum na řasy a obočí Synouvelle a stále se nemůžete rozhodnout? Možná vám k vašemu rozhodnutí pomohou recenze známých žen, které sérum na řasy a obočí vyzkoušely nebo jej používají a jsou s ním spokojené. Přečtěte si, co na něj říkají.

 

Aneta Vignerová
Miss České Republiky 2009 & modelka

"Sérum na řasy od SYNOUVELLE používám už 3 roky a mé řasy jsou krásně dlouhé i bez použití řasenky…Toto sérum můžete použít na řasy i na obočí a po 2 měsících užívání uvidíte výsledky….doporučuji.

 

Nela Slováková
Influencerka & podnikatelka

"Sérum Synouvelle FAKT funguje, ačkoliv jsem první měsíc nevěřila. Používám ho už 3 roky a funguje na 2000%. Doporučuji také na zhoustnutí obočí. Opravdu vydržte a používejte 2 měsíce a uvidíte jak vaše řasy nádherně povyskočí.

 

Jana Hrmová
Influencerka & blogerka

"Díky séru na řasy Synouvelle mám po 8 týdnech nejlepší řasy, jaké jsem kdy měla….tak dlouhé a husté….Ty dva měsíce „stojí za to“. Velkou výhodou je že vůbec nedráždí oči…Doporučuji!

 

Mgr. Taťána Makarenko
Zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC

" S růstovým sérem na řasy Synouvelle jsem se poprvé setkala při pořádání akce MISS Czech Republic 2018, kde byla tato značka našim obchodním partnerem. Od té doby jej používám a jsem s ním velmi spokojena. Ráda ho doporučuji svým známým.

 

Kamila Nývltová
Zpěvačka
www.nyvltova.cz

" Sérum na řasy Synouvelle je perfektní, jsem s ním velmi spokojená. Používám jej od října 2018 a pokračuji stále. Řasy krásně narostly, zhoustly a efekt zůstává.

 

Michaela Jonáš
Influencerka & lifestyle blogerka
www.michaelajonas.cz

" Na jaře jsem se rozhodla ,,sundat" své umělé řasy. Objevila jsem sérum rakouské značky Synouvelle které je dva v jednom-na řasy i obočí. Jsem spokojená a používám stále.

 

Andrea Jiskrová
Houslistka a umělkyně

" Toto růstové sérum na řasy a obočí jsem zařadila do své kosmetické rutiny před více než rokem a výsledky jsou nad moje očekávání. Dlouhá léta jsem byla velkým příznivcem umělého prodlužování řas a navštěvovala jsem velmi drahý salón v centru Prahy. Více než 5 let jsem docházela na doplňování řas. Protože mi umělé řasy hodně padaly v důsledku používání silného očního make-upu na koncertní pódia, rozhodla jsem se pro jejich sundání. Bohužel poté jsem přišla o většinu svých řas a zbylé byly velice zničené. Na základě velmi kladných recenzí jsem si objednala sérum Synouvelle. Již po 10 dnech jsem viděla, že mi začínají růst řasy nové a po pravidelné aplikaci jsem za 2 měsíce měla nádherně dlouhé a zdravé řasy. Chtěla bych zdůraznit, že pro dosažení požadovaného efektu, je opravdu důležitá aplikace séra každý večer! Sérum používám i na obočí a téměř každý týden ho musím jemně upravovat, protože neuvěřitelně zhoustlo. Vřele tento produkt doporučuji, protože nejen, že je opravdu funkční, ale ušetříte i mnoho peněz a času za návštevy v salónech. Myslím si, že mít krásné a dlouhé přirozené řasy je víc trendy a navíc vaše oči působí mnohem mladším a otevřenějším dojmem. Ne nadarmo se říká, že OČI JSOU OKNEM DO DUŠE a díky séru od Synouvelle budou mít vaše oči ty nejkrásnější řasy!

Zpět do obchodu