Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

Reference

 

Mgr. Taťána Makarenko
Zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC

" S růstovým sérem na řasy Synouvelle jsem se poprvé setkala při pořádání akce MISS Czech Republic 2018, kde byla tato značka našim obchodním partnerem. Od té doby jej používám a jsem s ním velmi spokojena. Ráda ho doporučuji svým známým.

 

Kamila Nývltová
Zpěvačka
www.nyvltova.cz

" Sérum na řasy Synouvelle je perfektní, jsem s ním velmi spokojená. Používám jej od října 2018 a pokračuji stále. Řasy krásně narostly, zhoustly a efekt zůstává.

 

Michaela Jonáš
Influencerka & lifestyle blogger
www.michaelajonas.cz

" Na jaře jsem se rozhodla ,,sundat" své umělé řasy. Objevila jsem sérum rakouské značky Synouvelle které je dva v jednom-na řasy i obočí. Jsem spokojená a používám stále.

 

Andrea Jiskrová
Houslistka a umělkyně

" Toto růstové sérum na řasy a obočí jsem zařadila do své kosmetické rutiny před více než rokem a výsledky jsou nad moje očekávání. Dlouhá léta jsem byla velkým příznivcem umělého prodlužování řas a navštěvovala jsem velmi drahý salón v centru Prahy. Více než 5 let jsem docházela na doplňování řas. Protože mi umělé řasy hodně padaly v důsledku používání silného očního make-upu na koncertní pódia, rozhodla jsem se pro jejich sundání. Bohužel poté jsem přišla o většinu svých řas a zbylé byly velice zničené. Na základě velmi kladných recenzí jsem si objednala sérum Synouvelle. Již po 10 dnech jsem viděla, že mi začínají růst řasy nové a po pravidelné aplikaci jsem za 2 měsíce měla nádherně dlouhé a zdravé řasy. Chtěla bych zdůraznit, že pro dosažení požadovaného efektu, je opravdu důležitá aplikace séra každý večer! Sérum používám i na obočí a téměř každý týden ho musím jemně upravovat, protože neuvěřitelně zhoustlo. Vřele tento produkt doporučuji, protože nejen, že je opravdu funkční, ale ušetříte i mnoho peněz a času za návštevy v salónech. Myslím si, že mít krásné a dlouhé přirozené řasy je víc trendy a navíc vaše oči působí mnohem mladším a otevřenějším dojmem. Ne nadarmo se říká, že OČI JSOU OKNEM DO DUŠE a díky séru od Synouvelle budou mít vaše oči ty nejkrásnější řasy!