Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

Klasické sérum Synouvelle vs verze Sensitive Super-pep?

synouvelle-verze-klasik-a-sensitive

Zjistěte s námi, zda je pro vás vhodnější klasické sérum na řasy a obočí Synouvelle nebo jeho Sensitive verze. Následující body vám ukážou, který typ je pro vás tím nejlepším řešením.

Mám citlivé oči, nebo jeho okolí

Vaše citlivé oči jistě ocení extra jemnou Sensitive verzi séra na řasy Synouvelle. Má totiž nedráždivé složení, které je založeno na přírodní bázi a působí přímo v řasových koříncích. „Citlivá verze séra Sensitive je vhodná také pokud trpíte častým zarudnutím očí nebo problémy s jejich svěděním,” dodává expert na růstová séra na řasy a obočí, Marek Mandelík.

Hledám kvalitní růstové sérum a nemám žádné reakce při použití kosmetiky

Klasické růstové sérum Synouvelle je dermatologicky testováno a jsou v něm použity pouze ty nejkvalitnější složky. Řasy účinně vyživuje přímo v koříncích, a tak jejich prodloužení, ztmavení a zhoustnutí zaznamenáte již po 8 týdnech.

Čekám miminko nebo kojím

„Nejlepším řešením pro těhotné a kojící matky je extra citlivé Sensitive sérum. Díky přírodnímu a nedráždivému složení nepředstavuje riziko, které s sebou nesou například chemické látky obsažené v lepidlech na umělé řasy,” tvrdí expert Marek Mandelík. Navíc se ženy mohou o své dokonalé řasy v tomto hektickém období postarat i z pohodlí domova a nemusí vyhledávat pomoc odborníků ze salonů krásy.

Sérum na řasy a obočí chci používat pouze večer

Pokud si přejete sérum na řasy či obočí aplikovat jen jednou denně, spolehněte se spíše na klasickou verzi Synouvelle séra. Ideální je nanášet jej silikonovým aplikátorem každý večer po odlíčení po dobu 8 až 10 týdnů. Následně pak v udržovací fázi aplikujete sérum pouze 2-3x týdně.

Trpím alergií

Pro alergiky doporučujeme používat verzi růstového séra pro citlivé oči Sensitive. Jeho složení je hypoalergenního původu, a tak se s ním nemusíte bát alergických reakcí v podobě zarudnutí, svědění či dokonce zápalů.

Nosím umělé řasy a chci je nahradit svými

Pokud používáte umělé řasy delší dobu a ráda byste je nahradila svými vlastními - hustšími a delšími řasami, doporučujeme aplikovat klasickou verzi Synouvelle séra 1x denně po dobu 8 až 10 týdnů, ještě během nošení umělých řas. Naše sérum nerozpouští lepidla a akryly, takže je vhodné i pro tuto možnost. Po dvou měsících můžete umělé řasy sundat a budete mít řasy v super kondici. Kromě délky a hustoty se často dostaví i ztmavnutí.

Nosím umělé řasy a chci je používat dále

Často se stává, že po určitém čase kořínek již neunese nadměrnou zátěž umělé řasy a doplnění již není možné. Pro tyto případy doporučujeme aplikovat naše klasické sérum Synouvelle 2-3x týdně a tím předejdete problému celkového vypadnutí.

Vše si tedy ještě jednou zopakujme

rozdíly v sérech Synouvelle tabulka

Sérum na řasy a obočí Sensitive se díky svému šetrnému složení hodí pro všechny, kteří trpí alergiemi, mají citlivé oči nebo se potýkají se zarudnutím či častým svěděním v oblastí očí. Také ho mohou bez starostí používat kojící maminky nebo těhotné ženy. Naopak klasické sérum na řasy a obočí je ideální pro normální pleť, kterou obohacuje, proniká až do řasových folikul a nedráždí.

Obě séra na řasy a obočí jsou dermatologicky testovaná, mají kvalitní přírodní složení a pohodlnou aplikaci pomocí silikonového aplikátoru v případě klasického séra nebo štětečku u citlivé verze.

Máte další otázky, na které jsme vám ještě neodpověděli? Kontaktujte nás a společně pro vás jistě najdeme to nejvhodnější řešení.

Zpět do obchodu