Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

5 benefitů, které přináší dlouhé řasy

krásné dlouhé řasy_úvodní

Tipy, jak si prodloužit nebo zahustit řasy najdeme snad v každém magazínu pro ženy. Také v reklamách na nás útočí ze všech stran modelky se svůdným a dramatickým pohledem. Přemýšlela jste ale někdy nad tím, co dlouhé a husté řasy přinesou přímo vám? Dnes si odhalíme několik benefitů, na které se můžete těšit, když svým řasám dopřejete trochu kvalitní péče.

Symbol ženskosti

Dlouhé a husté řasy se staly trendem moderní doby. Ať se podíváte na jakoukoliv reklamu, kde je žena, uvidíte okatou modelku se svůdným pohledem. Dlouhé řasy zvýrazňují oči, rozjasní váš pohled a přidávají ženám na atraktivitě a ženskosti. Není tedy divu, že je pak chce mít každá z nás. Nevíte jak na to? Přečtěte si pár tipů, jak získat dlouhé a husté řasy.

dlouhé řasy jako symbol ženskosti

Ochrana očí

A teď trochu z praktického hlediska. Husté řasy nejenže dobře vypadají, ale jejich hlavním úkolem je chránit naše oči před nečistotami.

Oční řasy jsou svojí stavbou a složením podobné chlupům a vlasům. Průměrná délka života oční řasy je pět měsíců. Poté řasa vypadne a na jejím místě ihned začne růst řasa nová. V průměru nám během dne vypadne 1−5 řas. Pokud se vám zdá, že vám řasy vypadávají ve větším množství, může to znamenat nedostatečnou výživu nebo také zdravotní problém. Co dělat, když mi vypadávají řasy?

Zdravý vzhled

Čistá pleť, růžové tváře, červené rty a dlouhé, husté řasy jsou v obličeji hlavními ukazateli našeho zdraví. Základem je zdravá výživa a péče o pleť, ale někdy si můžeme pomoci různými triky pro zdravější vzhled. Jedním z triků je samozřejmě make-up, dále také můžete použít různé olejíčky, séra na řasy apod.

zdravé dlouhé obočí

Krásný vzhled po ránu i u bazénu

Mnoho žen si myslí, že make-up je jediný způsob, jak vypadat každý den dobře. Spousta z nás ráno vstane a první co udělá je, že si stoupne před zrcadlo a začne na sebe patlat vrstvy make-upu a řasenky. Nejen, že vás to stojí hodně peněz, ale také mnoho času a energie.

Se správnou péčí o obličej a řasy můžete vypadat skvěle nejen po ránu, ale například i u bazénu. Díky dlouhým a hustým řasám znásobíte svou přirozenou krásu a líčidla můžete nechat klidně doma nebo v kabelce.

krásné řasy i u bazénu

Zdravé sebevědomí a lepší pocit ze sebe samé

Zdravé sebevědomí je základem spokojeného života každé ženy. Na naše sebevědomí má vliv řada faktorů a vzhled je určitě jedním z nich. Pokud se ve svém těle cítíme dobře, působíme dobře na své okolí a snadněji zvládáme životní nástrahy.

dlouhé řasy k sebevědomí žen

I taková maličkost jako jsou naše řasy může ovlivnit celkové smýšlení o našem vzhledu. Proto jim věnujte dostatečnou a kvalitní péči, stejně jako jiným částem vašeho těla. Dlouhé, husté a tmavé řasy vám pomohou získat lepší pocit ze sebe samé.

Zpět do obchodu