Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

Trendy v obočí 2022: přirozenost a nedbalá elegance

Trendy obočí 2022 neustále navazují na ty z roku 2021, ale posouvají je ještě o kus dál. Zelenou dávají hlavně přirozenému stylu. Zapomeňte teda na hrubý nános stínů nebo perfektně vytrhané chloupky ze všech stran. Nedbalá úprava pomocí průhledného gelu, vyčesávání a přírodní podpora růstu, to je to, co nás čeká v roce 2022.


Trendy obočí dodávají specifický podtón každé éře. Hustý porost vládl v 80. letech, tenké pásky nás vítají v 90., tmavá barva a hojnost odkazují na léta '00. Proto než se podíváme na trendy roku 2022, zjistěte i několik kuriozit o tom, jak se obočí vyvíjelo v průběhu staletí.

 

Trendy obočí 2022


Rovné obočí

V roce 2022 byste měli svůj hledáček zacílit na rovné obočí. Modelka Kendall Jenner je důkazem toho, že tento styl vypadá dokonale. “Základem rovného obočí je zbavit se oblouků. Dostaňte se ke konci obočí a vytrhejte chloupky směřující směrem dolů. Pozor však na zachování správné délky obočí,” tvrdí majitelka světoznámé firmy na výrobu doplňků pro úpravu obočí Fides Baldesberger. Na našem blogu můžete zjistit, jak najít ideální rozměry svého obočí.


jenner-fotka

 

Čistá přirozenost

Ne moc hrubé ani moc tenké obočí. Takové, jaké vám darovala příroda, pouze s trochou zvýraznění. Stačí, když své chloupky ráno pročešete a protřete průhledným gelem pro fixaci na celý den.


hermiona-fotka

 

Fluffy brow

Hustější vyčesané obočí, které není jasně definováno a prosvítá přes něj pokožka (tzv. fluffy brow) ovládlo trendy obočí v roce 2021. A zůstává s námi i nadále. “Pro extra nadýchaný efekt je ideální česat či velmi jemně barvit obočí směrem zezadu dopředu a pak nahoru. Vše pak stačí správně zafixovat a vyrazit,” radí Baldesberger.


billie-fotka

 

Zesvětlené obočí

Přirozené zesvětlování obočí bez chemického odbarvování si podle expertů v roce 2022 získá velké množství fanoušků. “Zesvětlení vytváří jemnější vzhled, díky kterému si pak můžete hrát s různým makeupem bez toho, aby bylo obočí příliš výrazné,” říká profesionální vizážistka Simona ze salonu Harmonia.


zesvetlene-oboci

 

Jaké produkty na obočí používat v 2022?

Trendy obočí 2022 mluví jasnou řečí: přirozenost, přirozenost, přirozenost. To znamená zapomenout na zbytečné barvení, stínování, vytrhávání a přebytečné upravování. Své obočí bychom měli nechat růst tak, jak nám ho nadělila příroda a postarat se pouze o to, aby bylo hezky učesané a zafixované. Pak vám pouze stačí pečovat o obočí v 5 krocích.


Bezbarvé gely pro udržení chloupků na svém místě

Zařaďte transparentní gely do své každodenní péče o obočí. Aplikují se kartáčkem, který obočí pročeše a zafixuje jeho tvar na dlouhé hodiny. Vybírejte si přípravky, které obsahují vyživující látky, jako přírodní oleje a vitamíny.


bezbarve-gely-na-oboci

 

Produkty vyživující obočí s růstovým efektem

Jsou den ode dne populárnější a tento trend neustále narůstá. “Přírodní produkty pro podporu růstu obočí jsou tak oblíbené hlavně kvůli trendům hustšího omlazujícího obočí a častým problémům s jeho předčasným řídnutím,” tvrdí americký stylista celebrit René de la Garza. Předpokládá, že látky pro podporu růstu budou čím dál tím častěji obsahovat i tužky na obočí, gely a další produkty.

Najeďte i vy na trendy obočí 2022 a dopřejte si krásně husté a tmavé obočí. Bez barvení, tetování a dokreslování. Přečtěte si o nejvhodnějších způsobech, jak přirozeně podpořit růst a kvalitu obočí.