Doprava ZDARMA pro všechny produkty.

Beauty trendy v roce 2023

beauty-trendy

Beauty trendy roku 2023 volají po metalickém lesku a třpytu. Vyzývají k futuristickému pohledu, inovacím a výrazně je ohýbá nespoutaně přirozená krása, která je v každém z nás. Nechte ji zazářit v každém svém detailu a zůstanete trendy po celý rok. Inspirujte se nejvýraznějšími beauty trendy 2023.

Metalický look

Lesk a futuristický vzhled. To je to, na co byste podle nejnovějších beauty trendů měli dbát v roce 2023. V líčení se nosí velmi jemné barvy a holografický styl líčeni, který propaguje zpěvačka Rihanna. Je specifický právě tím, že hází pastelové odlesky v celém barevném spektru, hlavně v ledově modré, růžové nebo jemně fialové. Makeup artista Marcello Gutierrez z Vogue tento trend pojmenoval jako “třpytivá móda přinášející paletku barev, které vidíte při pohledu na odrážející se CD.”

metalisticky-vzhled-trend

No-makeup makeup

Novým makeupem pro rok 2023 je zářivá pleť. Vizážisti totiž tvrdí, že pouze správná péče o pokožku je to, na čem záleží. Proto spíše než makeup s maskovacím efektem prosazují pečlivé čištění, hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové a jiných zázračných složek a rozzáření pleti na denní bázi. Trendy beauty look v roce 2023 tedy dosáhnete, pokud si vyvinete dokonalou kosmetickou rutinu a při odchodu z domu svou pleť už pouze zvýrazníte bronzerem nebo lehounkým pudrem a doplníte další jemná líčidla v pastelových odstínech.

trend-no-makeup

Výrazné linky

Linky prochází v rámci beauty trendů pro 2023 mnoha inovacemi. Kromě již ikonických prodloužených kočičích tvarů k nám přes TikTok zavítaly i linky protažené do vnitřního koutku oka a´la siren eyes nebo líčení s nadzvednutým efektem foxy eyes. Bránit se letos nemusíte ani veselým barvám a inovativnímu použití. Zkrátka, při linkách se můžete odvázat. Právě díky novým technologiím výroby jsou teď linky mnohem dostupnější i pro méně zdatné, jelikož jejich nanášení je pořád snadnější a rozmazání pořád méně pravděpodobné. Zkuste to i vy.

fox-eyes2

Světlejší obočí

Světlé obočí rozzáří pohled a dodá vašemu výrazu křehkou nevinnost. Od doby, kdy mělo být obočí o dva odstíny světlejší než vlasy se tedy pomalu posouváme k tomu, že by mělo být o odstín či dva světlejší. Trendy 2023 přitom přejí přirozeným tvarům, takže se zaměřte hlavně na podporu růstu svého obočí a velmi jemného, ale o to preciznějšího upravování. Chystáte se na párty? Pak se nebojte ani nalepovacích třpytek nebo jiných ozdob. Upravené a ozdobené obočí je letos opravdu in!

Žena se světlejším obočím

Zpět do obchodu